مجله ی شادی
تفریحی

برای خواندن این مطلب خواندنی در مورد ازدواج سوپر استارهای سینما وتلویزیون برو ادامه مطلب.... ادامه مطلب ...
جمعه 3 خرداد 1392برچسب:, :: 14:43 ::  نويسنده : میلاد

  مرد جواني در آرزوي ازدواج با دختر زيباروي کشاورزي بود؛ نزد کشاورز رفت تا از او اجازه بگيرد. کشاورز براندازش کرد و گفت: «پسر جان، برو در آن قطعه زمين بايست. من سه گاو نر رو يک به يک آزاد مي کنم، اگر تونستي دم هر کدام از اين سه گاو را بگيري، مي تواني با دخترم ازدواج کني.»

مرد جوان در مرتع، به انتظار اولين گاو ايستاد. در طويله باز شد و بزرگترين و خشمگينترين گاوي که در عمرش ديده بود به بيرون دويد.
فکر کرد يکي از گاوهاي بعدي، گزينه بهتري باشد، پس به کناري دويد! گاو دوم هم خيلي بزرگ بود؛ مرد جوان به سمت حصارها دويد و گذاشت گاو از مرتع عبور کند و از در پشتي خارج شود.

براي بار سوم در طويله باز شد. يک گاو لاغر سر رسيد. مرد هم در موقعيت مناسبي قرار گرفت و درست به موقع بر روي گاو پريد. دستش رو دراز کرد، اما گاو دم نداشت!

آن جا بود که فهميد: زندگي پر از فرصت هاي دست يافتني است؛ اما اگر به اميد آينده، بدون مبارزه به فرصت ها اجازه رد شدن بدهيم شايد ديگر تکرار نشوند.
 

درباره وبلاگ


به وبلاگ من خوش آمدید
آخرین مطالب

پيوندها


تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان مجله ی شادی و آدرس m-s1.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگانورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 18
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته : 18
بازدید ماه : 155
بازدید کل : 214485
تعداد مطالب : 191
تعداد نظرات : 52
تعداد آنلاین : 1